PolskiEnglishDeutch

Hotel "Zaułek"   
ul. Garbary 11 
50-115 Wrocław

e-mail:
recepcja@hotelzaulek.pl
www.hotelzaulek.plZawsze do usług !


"Zaułek" jest trzygwiazdkowym hotelem usytuowanym w samym sercu stolicy Dolnego Śląska. Klimat wrocławskiej starówki, bliskość tętniącego życiem odrestaurowanego Rynku i sąsiedztwo Uniwersytetu Wrocławskiego świetnie komponują się z ciszą i spokojem naszego hotelu.

To wyjątkowo uniwersalne i wygodne położenie zadowoli zarówno amatorów turystyki jak i odwiedzających Wrocław biznesmenów i naukowców.

Oferujemy 18 miejsc w przytulnych jedno- i dwuosobowych pokojach (6/1 i 6/2). Kameralny charakter i iście rodzinna atmosfera pozwalają na indywidualne traktowanie każdego z gości.

Nasza profesjonalna załoga służy swoją fachowością 24 godziny na dobę. W trosce o zdrowie naszych Klientów współpracujemy z licznymi placówkami medycznymi oferującymi masaże czy też, na bolący ząb, usługi stomatologiczne. Restauracja i drink-bar, poza śniadaniem serwowanym od 7 do 12 godziny, zaprasza na specjały kuchni polskiej i europejskiej.

Zmotoryzowanym klientom gwarantujemy miejsce na naszym parkingu. Zapewniamy komfortowe warunki wypoczynku, wygodę dla ludzi aktywnych, ale również pełną swobodę i relaks.

Doba hotelowa trwa od 15.00 do 13.00, potrafimy jednak w miarę możliwości dostosować się do planów naszych gości.

  

Hotel nocą

Hotel nocą (widok z ulicy Więziennej)